стерилізація меляси

Модернізація системи керування технологічним процесом стерилізації меляси

Модернізація системи керування технологічним процесом стерилізації меляси на підприємстві харчової промисловості – це ще один проект, успішно виконаний ПП “Сіменком інжиніринг”

Необхідність проведення модернізації полягала у тому, щоб замінити існуючу застарілу систему, побудовану на базі контроллера FMC, на більш продуктивну. Стара лінія аналогового управління була складною в обслуговуванні, давала збої в роботі та унеможливлювала інтеграцію в загальну систему контролю та моніторингу усіх технологічних процесів підприємства.

Після проведення детального аналізу усіх елементів існуючої системи та формування рекомендацій по проведенню необхідних робіт з клієнтом було узгоджено поетапний план виконання проекту модернізації. Він складався із декількох етапів.

Спочатку спеціалісти компанії “Сіменком інжиніринг” зайнялися розробкою нової загальної системи на базі PLC Siemens S7-1500 та системи візуалізації SCADA Siemens WINCC Professional по топології SERVER-CLIENT з можливістю у майбутньому розширити автоматизовану систему керування технологічними процесами виробництва. Після цього, на основі існуючого ПЗ, була проведена розробка програмного забезпечення управління окремими вузлами системи відповідно до вибраного режиму та параметрів технологічного об’єкта. Також спеціалісти “Сіменком інжиніринг” налаштували усі розроблені регулятори та сформували зв’язок між ними й існуючими регуляторами.

Результати впровадження модернізованої системи

У результаті виконання великого обсягу робіт спеціалістами “Сіменком інжиніринг”, на підприємстві харчової промисловості була впроваджена більш надійна система, час напрацювання якої збільшився. Така система є високопродуктивною та легшою в обслуговуванні.

Модернізація лінії по приготуванню і стерилізації меляси дозволила:

  • Підвищити рівень безпеки на виробництві.
  • Легко здійснювати контроль і управління виробничим процесом.
  • Більш раціонально використовувати не тільки виробничі, а й трудові ресурси. А це, в свою чергу, дозволило значно знизити витрати на виробництво продукції.

ПП “Сіменком інжиніринг”

Команда спеціалістів “Сіменком інжиніринг” – це професіонали своєї справи, які постійно вдосконалюють свої вміння та покращують свої знання. Саме це дозволяє нашій компанії втілювати в реальність найскладніші та наймасштабніші проекти.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *