папероробна машина

Модернізація АСК приводу папероробної машини

Компанія “Сіменком інжиніринг” спільно із ТОВ “Топсітісервіс” та технологами чеської фірми “Papcel” успішно виконали проект модернізації автоматичної системи керування приводу папероробної машини на фабриці, що виготовляє туалетний папір. Головне завдання, поставлене замовником, полягало у тому, щоб збільшити швидкість папероробної машини до 800 м за хвилину. Щоб виконати це завдання, спеціалісти ПП “Сіменком інжиніринг” сформували поетапний план виконання проекту.

Першочергово, було досліджено об’єкт автоматизації та проведено розрахунок потужностей усіх його секцій. Після цього було розроблене технічне рішення та підібране сучасне цифрове обладнання, яке б замінило існуючу техніку.

Спеціалістами компанії було модернізовано:

  • Електропривід папероробної машини, який складається із мотору, перетворювача частоти і апаратури для комутації.
  • Систему автоматики агрегата, що включає в себе програмований логічний контролер з програмним забезпеченням, модулі входу-виходу дискретних і аналогових сигналів, контролер цифрової мережі передачі даних, “PRОFIBUS” і “ProfiNET”.
  • Сенсорну панель управління з програмним забезпеченням, пов’язану із папероробною машиною за допомогою сучасної цифрової мережі “ProfiNET”.
  • Пульт керування з інтеграцією додаткових функцій регулювання швидкостями секцій та активування послідовного введення.

В результаті впровадження модернізованої системи АСК замовник отримав цілісну і якісну систему роботи приводу папероробної машини з підвищеною надійністю. Розроблена та впроваджена автоматизована система забезпечує стабільне підтримування заданої швидкості натягу і розподілу навантаження між усіма вузлами системи.

Фахівці компанії “Сіменком інжиніринг” завдяки своєму професіоналізму та встановленню сучасної техніки автоматизації Siemens забезпечили для підприємства з виробництва туалетного паперу отримання швидкості папероробної машини до 800 метрів за 1 хвилину. Крім цього, завдяки розробленій системі моніторингу та архівування всіх показників, підприємство отримало можливість аналізувати енергоефективність і продуктивність машини. Поставлена ​​задача повністю виконана.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *