Приватне підприємство “Сіменком Інжиніринг” створено 21 серпня 1995 групою однодумців для надання послуг по автоматизації технологічних процесів. Протягом 23-х років діяльності ми отримали величезний досвід і досягли найвищого рівня майстерності, який маємо можливість застосувати в будь-який промисловості.

Як визнання найвищого професійного рівня, за видатні результати, продемонстровані в 2018 році на українському промисловому ринку, ПП “Сіменком Інжиніринг” отримало нагороду – премію “Прорив року”.

Сіменком Інжиніринг

Сьогодні ми активно працюємо в області технологій електротехніки та автоматизації, і маємо великий досвід виконаних проектів в:

– енергетичній промисловості;

– хімічній промисловості;

– харчовій промисловості;

– фармацевтичній промисловості;

– металообробній промисловості;

– будівельній промисловості;

– деревообробній промисловості;

– целюлозно-паперовій промисловості;

– сільськогосподарській промисловості.

Наша команда професіоналів найвищого класу, використовуючи інноваційні технології та продуктивну організацію, ефективно і швидко виконує проекти різних розмірів і рівнів складності. Ми завжди зацікавлені в нових проектах.

Впроваджуючись в виробничий процес наших клієнтів, для установки нового обладнання і систем, або для реконструкції існуючого, ми забезпечуємо надійну реалізацію рішень, адаптованих до потреб кожного конкретного виробництва. Крім виконання поставлених завдань, ми супроводжуємо клієнтів, виходячи з їх потреб в обслуговуванні. Проводимо навчання співробітників клієнтів.

Оскільки устаткування всесвітньо відомого німецького концерну Siemens відповідає високим показникам якості, у своїй роботі ми використовуємо обладнання саме цього виробника.

Ми співпрацюємо з офіційним дистриб’ютором Siemens в Україні, ТОВ “Топсітісервіс”, яке є надійним партнером. Має постійно поповнюються власні склади на території України (м Хмельницький, Львів, м. Київ) для оперативного забезпечення обладнанням. Наявність обладнання ми дивимось на сайті ТОВ “Топсітісервіс”.

 

Документи

ski1            ski2        Витяг-по-ПДВ-СКІ        Сіменком Інжиніринг